Kaip pirkti?

 Užsakymas ir apmokėjimas

Išsirinkęs prekes, Klientas jas patalpina savo pirkinių krepšelyje.

Atkreipiame dėmesį, jog UAB EMSA PLIUS nerezervuoja Jūsų pirkinių krepšelyje esančių prekių iki pilno atsiskaitymo už jas momento. Tokiu būdu UAB EMSA PLIUS stengiasi užtikrinti visiems registruotiems Klientams lygias sąlygas įsigyti prekių tinklapyje.

Tais atvejais, kai likutis nėra žymus, iki pasirinktos prekės apmokėjimo momento kitas Klientas jau gali būti ją įsigijęs (apmokėjęs), dėl to gali iškilti prekės nepakankamo likučio sandėlyje arba pavėluoto pristatymo galimybė. Dėl šios priežasties UAB EMSA PLIUS nebus laikoma atsakinga už pavėluotą apmokėtos prekės pristatymą Klientui, tačiau neabejotinai dės maksimalias pastangas kuo skubesniam tokios prekės pristatymui po apmokėjimo.

Pasitikrinkite, ar teisingai užpildėte užsakymą ir atlikite mokėjimą. Patvirtinus užsakymą matysite kokią sumą ir į kokią sąskaitą mokėti. Apmokėti reikia per 48 valandas bet kuriame banke. Po apmokėjimo informuokite apie tai el. laišku adresu: info@emsaplius.lt

SVARBU: būtinai atlikite užsakymą iki galo ir patvirtinkite. Darydami mokėjimą, mokėjimo paskirtyje turite nurodyti užsakymo Nr (ID).

Tuo atveju, jei Klientas pageidauja apžiūrėti prekes ir jų įsigyti apmokant grynaisiais pinigais, jis yra laukiamas UAB EMSA PLIUS pagrindiniame ofise, adresu Oršos g. 7, Vilnius, darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 13:00 val.

 Atkreipkite dėmesį, kad UAB EMSA PLIUS neperskambina patvirtinti užsakymo, o iš karto pradeda jį vykdyti.